De schoolleiding van OBC Bemmel bestaat uit de rector en de teamleiders.

Rector

De rector draagt de integrale eindverantwoordelijkheid voor de school. De schoolleiding wordt ondersteund door een staffunctionaris voor organisatie, beheer en planning en door twee managementassistenten.

Teamleiders

De teamleiders zijn verantwoordelijk voor de leerlingenzorg en leerlingbegeleiding. Daarnaast houden zij zich bezig met de kwaliteit van het onderwijs binnen de afdeling en met de directe personeelszorg van hun docententeam.

Rector

Afdeling
Rector
E-mail
OBC Bemmel
mw. Mascha Schnitzler
m.schnitzler@obcnet.nl

Teamleiders

Afdeling
Teamleider
E-mail
vmbo-t leerjaar 1-2
dhr. Wouter Jansen
w.jansen@obcnet.nl
vmbo-t leerjaar 3-4
mw. Monique Jansen
m.jansen@obcnet.nl
Tweetalig havo en vwo leerjaar 1-6
mw. Ingrid Goris
i.goris@obcnet.nl
havo en vwo leerjaar 1-3
mw. Wendy Meij en mw. Marijke Mulder
w.meij@obcnet.nl m.mulder@obcnet.nl
tweede fase havo leerjaar 4-5 en vwo leerjaar 4-6
mw. Kasia Tolak
k.tolak@obcnet.nl